kamyon

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız, ev ve ofis eşyası taşıma ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kapalı çelik kasalı kamyonlardır. Eşyanızı yeni adresinize taşıyacak nakliye aracımızın kasa içi, her türlü eşya ve malzemenin en güvenli şekilde taşınmasını sağlayacak düzenlemelere sahip bulunmaktadır. Nakliye aracımızda en sarsıntısız ve emniyetli bir taşıma için gerekli tedbirler alınmıştır ve taşınacağınız mesafe ne kadar uzun olursa olsun eşyalarınız ambalajlayıp yüklediğimiz gibi sağlam bir şeklide yeni adresinize aktarılmaktadır.

kamyon

 

nakliye araçlarımız

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi, iş yeri ve ofis eşyalarınız da aynı özen ve emniyet tedbirleri dahilinde sorunsuzca taşınmaktadır. Araçlarımızda eşyalarınızın sökülüp yeni yerinizde tekrar monte edilmesi için gerekli alet ve ekipmanlar her zaman hazır olarak bulunmaktadır.

En iyi ve kaliteli ambalaj malzemelerimiz her nakliye sonrasında kontrol edilerek, bir önceki nakliyat çalışması sonrası eksiklikler oluşmuşsa hemen yenileri temin edilerek tüm gerekli malzemeler tamamlanır.

nakliye araçlarımız

araçlar